GEE144F-C
PanduitPanduit
GEE144F-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEE144F-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka GROMMET EDGE SLOT NAT 1=100'
Podatkovni listi: 1.GEE144F-C.pdf2.GEE144F-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEE144F-C
Številka dela GEE144F-C Proizvajalec Panduit
Opis GROMMET EDGE SLOT NAT 1=100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1628 pcs Podatkovni list 1.GEE144F-C.pdf2.GEE144F-C.pdf
Serija GE Debelina plošče 0.099" ~ 0.144" (2.51mm ~ 3.66mm)