H050X025H4T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H050X025H4T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL HEAT SHRINK
Podatkovni listi: 1.H050X025H4T.pdf2.H050X025H4T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 326 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H050X025H4T
Številka dela H050X025H4T Proizvajalec Panduit
Opis LABEL HEAT SHRINK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 326 pcs Podatkovni list 1.H050X025H4T.pdf2.H050X025H4T.pdf
Serija - Pakiranje 2000 per Roll
Druga imena 07498308084 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 0.50" x 0.25" (12.7mm x 6.4mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Red Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.25" (12.7mm x 6.4mm)