H050X034H1T-B
pregled izdelka
Številka dela: H050X034H1T-B
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK THERMTRANS
Podatkovni listi: 1.H050X034H1T-B.pdf2.H050X034H1T-B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 49 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H050X034H1T-B
Številka dela H050X034H1T-B Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK THERMTRANS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49 pcs Podatkovni list 1.H050X034H1T-B.pdf2.H050X034H1T-B.pdf
Serija - Pakiranje 10000 per Roll
Druga imena 07498351851 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)