H100X044H3T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H100X044H3T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka HEATSHRINK THERMTRANS
Podatkovni listi: 1.H100X044H3T.pdf2.H100X044H3T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 157 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H100X044H3T
Številka dela H100X044H3T Proizvajalec Panduit
Opis HEATSHRINK THERMTRANS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157 pcs Podatkovni list 1.H100X044H3T.pdf2.H100X044H3T.pdf
Serija - Pakiranje 1000 per Roll
Druga imena 07498301500 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Heat Shrinkable Velikost oznake 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Black Heat Shrinkable Label 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)