H100X044HFT-2
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H100X044HFT-2
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL HEAT SHRINK
Podatkovni listi: H100X044HFT-2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 69 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H100X044HFT-2
Številka dela H100X044HFT-2 Proizvajalec Panduit
Opis LABEL HEAT SHRINK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69 pcs Podatkovni list H100X044HFT-2.pdf
Serija - Pakiranje 1000 per Roll
Druga imena 07498341073 delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Vrsta nalepke Heat Shrinkable, Two-Sided Velikost oznake 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Heat Shrinkable, Two-Sided Label 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)