HV9100-C0
PanduitPanduit
HV9100-C0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HV9100-C0
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CABLE TIE IN-LINE 14.4"
Podatkovni listi: 1.HV9100-C0.pdf2.HV9100-C0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HV9100-C0
Številka dela HV9100-C0 Proizvajalec Panduit
Opis CABLE TIE IN-LINE 14.4" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100131 pcs Podatkovni list 1.HV9100-C0.pdf2.HV9100-C0.pdf
Tip žice / kabla Cable Tie, Parallel Premer 0.350" (8.89mm)
Natezno trdnost 160 lbs (72.57 kg) Serija Hyper-V™ IN-LINE
Pakiranje 100 per Pkg Druga imena 07498378314
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 14.50" Dolžina - Dejanska 1.204' (367.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Weather Resistant
natančen opis Cable Tie, Parallel Black 3.94" (100.00mm) 0.350" (8.89mm) 160 lbs (72.57 kg) 1.204' (367.00mm) Barva Black
Premer snopa 3.94" (100.00mm)