LCD4-38D-L
PanduitPanduit
LCD4-38D-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCD4-38D-L
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8
Podatkovni listi: 1.LCD4-38D-L.pdf2.LCD4-38D-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCD4-38D-L
Številka dela LCD4-38D-L Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12926 pcs Podatkovni list 1.LCD4-38D-L.pdf2.LCD4-38D-L.pdf
Žični merilnik 4 AWG Širina - zunanji robovi 0.620" (15.75mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Rectangular Tongue
Terminal Style Two Stud Holes Tab Debelina 0.080" (2.03mm)
Velikost Stud / Tab 3/8 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498338307
LCD4-38D-L-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 2.850" (72.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.410" (10.41mm)
Premer - Barrel OD 0.380" (9.65mm) Premer - ID cevi 0.280" (7.11mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 4 AWG 3/8 Stud Kontaktni material Copper