LCD4-38DF-L
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCD4-38DF-L
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8
Podatkovni listi: LCD4-38DF-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCD4-38DF-L
Številka dela LCD4-38DF-L Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8941 pcs Podatkovni list LCD4-38DF-L.pdf
Žični merilnik 4 AWG Širina - zunanji robovi 0.620" (15.75mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Rectangular Tongue
Terminal Style Two Stud Holes Tab Debelina 0.080" (2.03mm)
Velikost Stud / Tab 3/8 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498356775
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.410" (10.41mm)
Premer - Barrel OD 0.380" (9.65mm) Premer - ID cevi 0.280" (7.11mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 4 AWG 3/8 Stud Kontaktni material Copper