LCMA10-10-C
PanduitPanduit
LCMA10-10-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMA10-10-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 10MM #M10
Podatkovni listi: LCMA10-10-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCMA10-10-C
Številka dela LCMA10-10-C Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 10MM #M10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56947 pcs Podatkovni list LCMA10-10-C.pdf
Žični merilnik 10mm² Širina - zunanji robovi 0.571" (14.50mm)
Prekinitev Crimp, Barrel Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.065" (1.65mm)
Velikost Stud / Tab M10 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Druga imena 07498376931
LCMA10-10-C-ND
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 1.213" (30.81mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija Non-Insulated
Lastnosti - Premer - ID obroča 0.433" (11.00mm)
Premer - Barrel OD 0.281" (7.14mm) Premer - ID cevi 0.172" (4.36mm)
natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 10mm² M10 Stud Kontaktni material Copper