LCMA10-5H-C
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCMA10-5H-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CONN TERM RECT RING 10MM #M5
Podatkovni listi: LCMA10-5H-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCMA10-5H-C
Številka dela LCMA10-5H-C Proizvajalec Panduit
Opis CONN TERM RECT RING 10MM #M5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18808 pcs Podatkovni list LCMA10-5H-C.pdf
Žični merilnik 10mm² Širina - zunanji robovi 0.433" (11.00mm)
Prekinitev Crimp, Flag Tip terminala Ring, Tubular
Terminal Style Single Stud Hole Tab Debelina 0.047" (1.19mm)
Velikost Stud / Tab M5 Stud Serija Pan-Lug®
Pakiranje Bulk Tip montaže Free Hanging (In-Line), 45° Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacija Non-Insulated Lastnosti -
Premer - ID obroča 0.217" (5.51mm) Premer - Barrel OD 0.244" (6.20mm)
Premer - ID cevi 0.177" (4.50mm) natančen opis Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 10mm² M5 Stud