N025X075FJJ
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N025X075FJJ
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL NETWORK ADH
Podatkovni listi: N025X075FJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N025X075FJJ
Številka dela N025X075FJJ Proizvajalec Panduit
Opis LABEL NETWORK ADH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1972815 pcs Podatkovni list N025X075FJJ.pdf
Serija - Pakiranje 275 per Sheet, 10000 per Pkg
Druga imena 07498356929 delovna temperatura -40°C ~ 82°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Vrsta nalepke Standard Velikost oznake 0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Laser and Ink Jet Printers natančen opis White Standard Label 0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)