N025X175CBT
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N025X175CBT
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Podatkovni listi: N025X175CBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N025X175CBT
Številka dela N025X175CBT Proizvajalec Panduit
Opis LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1056419 pcs Podatkovni list N025X175CBT.pdf
Serija - Pakiranje 10000 per Pkg
Druga imena 07498356974 delovna temperatura 10°C ~ 77°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl Cloth
Vrsta nalepke Standard Velikost oznake 0.25" x 1.75" (6.4mm x 44.5mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Standard Label 0.25" x 1.75" (6.4mm x 44.5mm)