N050X100CBT
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N050X100CBT
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Podatkovni listi: N050X100CBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N050X100CBT
Številka dela N050X100CBT Proizvajalec Panduit
Opis LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1113151 pcs Podatkovni list N050X100CBT.pdf
Serija - Pakiranje 10000 per Pkg
Druga imena 07498356976 delovna temperatura 10°C ~ 77°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl Cloth
Vrsta nalepke Standard Velikost oznake 0.50" x 1.00" (12.7mm x 25.4mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Standard Label 0.50" x 1.00" (12.7mm x 25.4mm)