N050X125C2T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N050X125C2T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N050X125C2T
Številka dela N050X125C2T Proizvajalec Panduit
Opis LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1120668 pcs Podatkovni list
Serija - Pakiranje 10000 per Pkg
Druga imena 07498333302 delovna temperatura -54°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Nylon Cloth
Vrsta nalepke Standard Velikost oznake 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Yellow Standard Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)