N050X150CBT
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N050X150CBT
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM
Podatkovni listi: N050X150CBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N050X150CBT
Številka dela N050X150CBT Proizvajalec Panduit
Opis LABEL THERMAL TRANSFER NON-LAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 874522 pcs Podatkovni list N050X150CBT.pdf
Serija - Pakiranje 2500 per Roll
Druga imena 07498356978 delovna temperatura 10°C ~ 77°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl Cloth
Vrsta nalepke Standard Velikost oznake 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis White Standard Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)