R100X225V2T
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R100X225V2T
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka THERM TRANS VINYL 1.00 W
Podatkovni listi: 1.R100X225V2T.pdf2.R100X225V2T.pdf3.R100X225V2T.pdf4.R100X225V2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R100X225V2T
Številka dela R100X225V2T Proizvajalec Panduit
Opis THERM TRANS VINYL 1.00 W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Turn-Tell™ Pakiranje 2500 per Roll
Druga imena 07498331758 delovna temperatura -40°C ~ 93°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Vrsta nalepke Rotatable, Self-Laminating Velikost oznake 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer natančen opis Blue Rotatable, Self-Laminating Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)