R100X225V3C
PanduitPanduit
Panduit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R100X225V3C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka P1 CASS SELF-LAM LABEL V
Podatkovni listi: R100X225V3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R100X225V3C
Številka dela R100X225V3C Proizvajalec Panduit
Opis P1 CASS SELF-LAM LABEL V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1113 pcs Podatkovni list R100X225V3C.pdf
Serija PanTher™, P1™, Turn-Tell® Pakiranje 75 per Cassette
Druga imena 07498357253 delovna temperatura -40°C ~ 93°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Vrsta nalepke Rotatable, Self-Laminating Velikost oznake 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held) natančen opis Green Rotatable, Self-Laminating Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)