100R8-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R8-305B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R8-305B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 8POS 1.00MM 12"
Podatkovni listi: 1.100R8-305B.pdf2.100R8-305B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R8-305B
Številka dela 100R8-305B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 8POS 1.00MM 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS