100R8-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R8-51B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R8-51B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 8POS 1.00MM 2"
Podatkovni listi: 1.100R8-51B.pdf2.100R8-51B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R8-51B
Številka dela 100R8-51B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 8POS 1.00MM 2" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS