100R9-152B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R9-152B
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FFC 9POS 1.00MM 5.98"
Podatkovni listi: 1.100R9-152B.pdf2.100R9-152B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R9-152B
Številka dela 100R9-152B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 9POS 1.00MM 5.98" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS