PSPR30152AA-20
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSPR30152AA-20
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 5.98"
Podatkovni listi: PSPR30152AA-20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSPR30152AA-20
Številka dela PSPR30152AA-20 Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 5.98" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16123 pcs Podatkovni list PSPR30152AA-20.pdf
Sklop zaključka - Serija -
Višina tona 0.050" (1.27mm) Število vodnikov 20
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Dolžina 5.984" (152.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 5.984" (152.00mm)