PSPR60102AA-10
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSPR60102AA-10
Proizvajalec / znamka: Parlex Corp.
Opis izdelka CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4"
Podatkovni listi: PSPR60102AA-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSPR60102AA-10
Številka dela PSPR60102AA-10 Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18292 pcs Podatkovni list PSPR60102AA-10.pdf
Sklop zaključka - Serija -
Višina tona 0.100" (2.54mm) Število vodnikov 10
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Dolžina 4.000" (101.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 4.000" (101.60mm)