PM50CLB060
pregled izdelka
Številka dela: PM50CLB060
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka MOD IPM L-SER 6PAC IPM 600V 50A
Podatkovni listi: PM50CLB060.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 612 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM50CLB060
Številka dela PM50CLB060 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis MOD IPM L-SER 6PAC IPM 600V 50A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 612 pcs Podatkovni list PM50CLB060.pdf
Napetost - izolacija 2500VDC Napetost 600V
Tip IGBT Serija Intellimod™
Paket / primer Power Module Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 50A Power Module Tok 50A