PM50CLB120
pregled izdelka
Številka dela: PM50CLB120
Proizvajalec / znamka: Powerex, Inc.
Opis izdelka MOD IPM L-SER 6PAC IPM 1200V 50A
Podatkovni listi: PM50CLB120.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PM50CLB120
Številka dela PM50CLB120 Proizvajalec Powerex, Inc.
Opis MOD IPM L-SER 6PAC IPM 1200V 50A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5562 pcs Podatkovni list PM50CLB120.pdf
Napetost - izolacija 2500VDC Napetost 1.2kV
Tip IGBT Serija Intellimod™
Paket / primer Power Module Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2kV 50A Power Module
Tok 50A Konfiguracija 3 Phase