LP88-28B31
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP88-28B31
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Podatkovni listi: LP88-28B31.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LP88-28B31
Številka dela LP88-28B31 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5288 pcs Podatkovni list LP88-28B31.pdf
Utež 0.313 lb (141.97g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 44V, Series 88V
Napetost - primarna - Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Semi-Toroidal Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 2 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 16.51mm Tok - izhod (maks.) Parallel 56mA, Series 28mA