LP88-65B17
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP88-65B17
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Podatkovni listi: LP88-65B17.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LP88-65B17
Številka dela LP88-65B17 Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4497 pcs Podatkovni list LP88-65B17.pdf
Utež 0.438 lb (198.67g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 44V, Series 88V
Napetost - primarna - Napetost - izolacija 1500Vrms
Tip Semi-Toroidal Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 47.63mm L x 39.67mm W Serija Low Profile Plug-In
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 6 VA Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 21.59mm Tok - izhod (maks.) Parallel 130mA, Series 65mA