P0250.562NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0250.562NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0250.562NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: P0250.562NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P0250.562NLT
Številka dela P0250.562NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80074 pcs Podatkovni list P0250.562NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 5.3A
Tok - nasičenost 12A