P0250.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0250.683NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0250.683NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD
Podatkovni listi: P0250.683NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P0250.683NLT
Številka dela P0250.683NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110132 pcs Podatkovni list P0250.683NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Druga imena 553-1516-2
P0250.683NLT-ND
P0250683NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost 3.5A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P0250.684NLT
P0250.684NLT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 680UH 720MA 1.1 OHM
Na zalogi: 96786 pcs
Prenesi: P0250.684NLT.pdf
RFQ
P0250.683NL
P0250.683NL
Opis: FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD