P1167.452NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.452NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1167.452NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.5UH 2.6A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1167.452NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P1167.452NLT
Številka dela P1167.452NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 4.5UH 2.6A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5842 pcs Podatkovni list P1167.452NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Ščitenje Shielded Serija P1167NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1076-2
P1167.452TNL
P1167452NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
Lastnosti - natančen opis 4.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A
Tok - nasičenost 2.9A