P1167.542NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.542NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1167.542NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.4UH 2.5A 33 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1167.542NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1167.542NLT
Številka dela P1167.542NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.4UH 2.5A 33 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95433 pcs Podatkovni list P1167.542NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Ščitenje Shielded Serija P1167NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1077-2
P1167.542TNL
P1167542NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.4µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz Lastnosti -
natančen opis 5.4µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 33 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost 2.7A