P1170.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1170.334NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1170.334NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 820MA 620 MOHM
Podatkovni listi: P1170.334NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1170.334NLT
Številka dela P1170.334NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 330UH 820MA 620 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74317 pcs Podatkovni list P1170.334NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Druga imena 553-1967-2
P1170.334NL
P1170.334NLT-ND
P1170334NLT
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz Lastnosti -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 620 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Trenutna ocena 820mA Tok - nasičenost 820mA