P1170.474NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1170.474NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1170.474NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470UH 680MA 770 MOHM
Podatkovni listi: P1170.474NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P1170.474NLT
Številka dela P1170.474NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 470UH 680MA 770 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4264 pcs Podatkovni list P1170.474NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.6MHz Lastnosti -
natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 770 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 770 mOhm Max
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost 680mA