P1252.222NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1252.222NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1252.222NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1252.222NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1252.222NL
Številka dela P1252.222NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79323 pcs Podatkovni list P1252.222NL.pdf
Uporaba Unshielded Tip Wirewound
Velikost / dimenzija 0.879" L x 0.596" W (22.33mm x 15.14mm) Serija P1252NL
RoHS Status Tray Ocene -
Polarizacija Nonstandard Druga imena 553-3549
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca P1252.222NL Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.49mm)
Vrsta strojne opreme 2.2µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 6.1 mOhm Max Razširjen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6.1 mOhm Max Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 20A Trenutna ocena 12A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P1252.472NLT
P1252.472NLT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 4.7UH 8.4A 14 MOHM SMD
Na zalogi: 62614 pcs
Prenesi: P1252.472NLT.pdf
RFQ
P1238P
P1238P
Proizvajalci: Panduit
Opis: CBL CLIP CONDUIT BLK PURLIN MNT
Na zalogi: 58744 pcs
Prenesi: P1238P.pdf
RFQ
P125
P125
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: TERM BLK NEMA 2POS 1.3MM