P1252.332NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1252.332NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1252.332NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 10A 8.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1252.332NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1252.332NLT
Številka dela P1252.332NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 10A 8.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62956 pcs Podatkovni list P1252.332NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.879" L x 0.596" W (22.33mm x 15.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija P1252NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.49mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 8.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.6 mOhm Max Trenutna ocena 10A
Tok - nasičenost 17A