P1252.782NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1252.782NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1252.782NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 7.8UH 7.5A 18 MOHM SMD
Podatkovni listi: P1252.782NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1252.782NL
Številka dela P1252.782NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 7.8UH 7.5A 18 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69369 pcs Podatkovni list P1252.782NL.pdf
Uporaba Unshielded Tip Wirewound
Velikost / dimenzija 0.879" L x 0.596" W (22.33mm x 15.14mm) Serija P1252NL
RoHS Status Tray Ocene -
Polarizacija Nonstandard Druga imena 553-3552
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca P1252.782NL Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.49mm)
Vrsta strojne opreme 7.8µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 18 mOhm Max Razširjen opis 7.8µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 18 mOhm Max Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 7.8UH 7.5A 18 MOHM SMD Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 11A Trenutna ocena 7.5A