PA4303.474NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4303.474NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4303.474NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470UH 440MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: PA4303.474NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PA4303.474NLT
Številka dela PA4303.474NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 470UH 440MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78528 pcs Podatkovni list PA4303.474NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Druga imena 553-2512-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost -