PA4303.683NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4303.683NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4303.683NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.55A 205 MOHM
Podatkovni listi: PA4303.683NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4303.683NLT
Številka dela PA4303.683NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 68UH 1.55A 205 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97401 pcs Podatkovni list PA4303.683NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4303.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-2517-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 205 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 205 mOhm Max
Trenutna ocena 1.55A Tok - nasičenost -