PA4320.154NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4320.154NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4320.154NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.3A 185 MOHM
Podatkovni listi: PA4320.154NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4320.154NLT
Številka dela PA4320.154NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 150UH 2.3A 185 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92176 pcs Podatkovni list PA4320.154NLT.pdf
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Serija PA4320 RoHS Status Digi-Reel®
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena 553-3684-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Številka izdelka proizvajalca PA4320.154NLT
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) Vrsta strojne opreme 150µH
Frekvenca - preskus - Frekvenca - Samozadostna 185 mOhm Max
Razširjen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 185 mOhm Max Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena - Opis FIXED IND 150UH 2.3A 185 MOHM
Čas zamude 100kHz DC Resistance (DCR) 2.6A
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost -