PA4320.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4320.334NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4320.334NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.7A 340 MOHM
Podatkovni listi: PA4320.334NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4320.334NLT
Številka dela PA4320.334NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 330UH 1.7A 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88781 pcs Podatkovni list PA4320.334NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4320
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3685-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 340 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost 1.7A