PA4321.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4321.152NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4321.152NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 7.8A 5.1 MOHM
Podatkovni listi: PA4321.152NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4321.152NLT
Številka dela PA4321.152NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 1.5UH 7.8A 5.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67398 pcs Podatkovni list PA4321.152NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.402" W (10.00mm x 10.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4321
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard, Corner Terminals
Druga imena 553-3687-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.201" (5.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 7.8A 5.1 mOhm Max Nonstandard, Corner Terminals DC Resistance (DCR) 5.1 mOhm Max
Trenutna ocena 7.8A Tok - nasičenost 5.44A