PA4334.563NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4334.563NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4334.563NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 56UH 280MA 1.794 OHM
Podatkovni listi: PA4334.563NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4334.563NLT
Številka dela PA4334.563NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 56UH 280MA 1.794 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518828 pcs Podatkovni list PA4334.563NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4334.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3512-2
PA4334.563NLT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz Lastnosti -
natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 1.794 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.794 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost 260mA