PA4334.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4334.682NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4334.682NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 980MA 247 MOHM
Podatkovni listi: PA4334.682NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4334.682NLT
Številka dela PA4334.682NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 980MA 247 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371600 pcs Podatkovni list PA4334.682NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija PA4334.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3513-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 980mA 247 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 247 mOhm Max
Trenutna ocena 980mA Tok - nasičenost 750mA