PA4547.471NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4547.471NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4547.471NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCTOR 0.47UH SMT 3.8 X 3.4
Podatkovni listi: PA4547.471NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA4547.471NLT
Številka dela PA4547.471NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCTOR 0.47UH SMT 3.8 X 3.4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111776 pcs Podatkovni list PA4547.471NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4547.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Unshielded Molded Inductor 5.5A 28 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost 8A