PA4547.822NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4547.822NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA4547.822NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka INDUCTOR 8.2UH SMT 3.8 X 3.4
Podatkovni listi: PA4547.822NLT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PA4547.822NLT
Številka dela PA4547.822NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis INDUCTOR 8.2UH SMT 3.8 X 3.4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118857 pcs Podatkovni list PA4547.822NLT.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PA4547.XXXNLT
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 8.2µH Unshielded Molded Inductor 1.3A 468 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 468 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.8A