PE-53821S
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-53821S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-53821S
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM
Podatkovni listi: PE-53821S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PE-53821S
Številka dela PE-53821S Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4121 pcs Podatkovni list PE-53821S.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.565" W (14.48mm x 14.35mm)
Ščitenje Shielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1284-5
PE53821S
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost 78µH Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 78µH Shielded Toroidal Inductor 820mA 300 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 300 mOhm
Trenutna ocena 820mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PE-53821SNL
PE-53821SNL
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM
Na zalogi: 58985 pcs
Prenesi: PE-53821SNL.pdf
RFQ
PE-53819SNLT
PE-53819SNLT
Opis: FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
Na zalogi: 58301 pcs
Prenesi: PE-53819SNLT.pdf
RFQ
PE-53821SNLT
PE-53821SNLT