PE-53821SNLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-53821SNLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE-53821SNLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM
Podatkovni listi: PE-53821SNLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE-53821SNLT
Številka dela PE-53821SNLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75856 pcs Podatkovni list PE-53821SNLT.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.565" W (14.48mm x 14.35mm)
Ščitenje Shielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1684-2
PE-53821SNLT-ND
PE53821SNLT
Q4687299
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 78µH
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 78µH Shielded Toroidal Inductor 820mA 300 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Trenutna ocena 820mA