PF0560.103NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0560.103NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0560.103NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0560.103NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0560.103NLT
Številka dela PF0560.103NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87636 pcs Podatkovni list PF0560.103NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0560NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1749-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz Lastnosti -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 3.8A Tok - nasičenost 4.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PF0560.152NL
PF0560.152NL
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Na zalogi: 77710 pcs
Prenesi: PF0560.152NL.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD