PF0560.104NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0560.104NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0560.104NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Podatkovni listi: PF0560.104NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0560.104NLT
Številka dela PF0560.104NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84340 pcs Podatkovni list PF0560.104NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0560NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-1754-2
PF0560.104NLT-ND
PF0560104NLT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.6MHz Lastnosti -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 304 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 304 mOhm Max
Trenutna ocena 1.25A Tok - nasičenost 1.35A