PF0560.382NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0560.382NLT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0560.382NLT
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0560.382NLT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0560.382NLT
Številka dela PF0560.382NLT Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80682 pcs Podatkovni list PF0560.382NLT.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0560NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna 39MHz
Lastnosti - natančen opis 3.8µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 13 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A
Tok - nasičenost 6A