PF0560.522NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PF0560.522NL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0560.522NL
Proizvajalec / znamka: Pulse Electronics Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD
Podatkovni listi: PF0560.522NL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2340 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0560.522NL
Številka dela PF0560.522NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86636 pcs Podatkovni list PF0560.522NL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PF0560NL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tray Paket / primer Nonstandard
Druga imena 553-3056 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.2µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 34MHz Lastnosti -
natančen opis 5.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.4A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 5.4A Tok - nasičenost 5.5A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PF0560.382NLT
PF0560.382NLT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD
Na zalogi: 80682 pcs
Prenesi: PF0560.382NLT.pdf
RFQ
PF0560.522NLT
PF0560.522NLT
Opis: FIXED IND 5.2UH 5.4A 22 MOHM SMD